пошук

Замовити касетний кондиціонер

Кондиціонер касетний вважається найкращим варіантом. Встановлюється у приміщеннях, де монтовані підвісні стелі. Дана техніка забезпечує потрібний мікроклімат, дарує приємний холодок і при цьому очищає повітря.

 

Як працює касетний кондиціонер

 

Якщо ви хочете встановити прилад так, щоб він був ледь помітним, це оптимальний варіант. Після встановлення техніки в зоні видимості помітними залишаються лише грати. Це ідеальна економія корисного простору. У кімнаті, де встановлена підвісна стеля, кондиціонер даного типу вважається найкращим варіантом.

Дуже часто система охолодження потрібна для магазину, офісного приміщення, ресторану. Завдяки тому, що прилади мають конструктивні особливості, вони без проблем можуть вписатися в будь-який інтер’єр приміщення.

 

Касетний кондиціонер функціонує наступним чином – розподіляє прохолодне повітря за 4 напрямками. Тому достатньо одного екземпляра, щоб у великому приміщенні було прохолодно. Але є один важливий момент – щоб прилад працював, потрібно встановити його на підвісну стелю. Якщо вас зацікавила дана модель, ви б хотіли створити сприятливий мікроклімат у своєму офісі, кафе, магазині, але не бажаєте купувати великі пристрої, радимо віддати перевагу саме касетним кондиціонерам.

 

Сфера використання касетних кондиціонерів

 

Встановлюється кондиціонер касетного типу у великих приміщеннях. Він ефективно та швидко охолоджує кімнати, не сильно шумить. Проста модель обслуговує приміщення, розмір якого становить приблизно 150 кв. м.

Касетна класична спліт система має два важливі компоненти:

  1. Зовнішній блок. Встановлюється на фасад будинку.
  2. Внутрішній блок. Встановлюється у просторі між стелею та навісною конструкцією.

Внаслідок використання такої системи в приміщенні завжди прохолодно, а сам агрегат залишається непомітним.У каталозі нашого магазину зібрані різноманітні системи охолодження приміщень.

 

Касетні кондиціонери не тільки охолоджують повітря, але й нагрівають і очищають. Багато моделей оснащені корисними функціями, наприклад, регулювання повітряного потоку, авточистка тощо. Вмикати та вимикати агрегат можна за допомогою дистанційного пульта.

Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант спліт системи.