пошук

Важливість пароконвектомату у роботі кафе, ресторанів

Зараз багато підприємств, які стосуються громадського харчування та приготування їжі, використовують пароконвектомат. Пристрій призначений для того, щоб готувати різноманітні продукти за рахунок гарячого повітряного потоку. Циркуляція повітря, яке рухається дуже швидко, дає рівну температуру в камері. Внаслідок цього процесу продукти завжди готуються рівномірно. Ось чому техніка подібного типу змогла змінити класичне уявлення про корисну та смачну їжу.

 

Сфера використання

 

Пароконвектомат є універсальною технікою для професійної кухні. У ньому поєднуються різні корисні функції. Прилад замінює одночасно кілька пристроїв, наприклад, духову шафу, плиту тощо. При цьому приготована їжа не втрачає після термічної обробки власних корисних компонентів.

Купити пароконвектомат для свого підприємства – правильне рішення для кожного власника. Справа в тому, що агрегат може виконувати різні функції:

Для цього у пристрої передбачені різні режими.

Залежно від методу пароутворення дана техніка буває наступних типів:

  1. Бойлерна. У разі пар утворюється завдяки парогенератору.
  2. Інжекційна. У такому типі пароконвектомата пара виробляється за рахунок високошвидкісної турбіни.

Сучасні моделі підтримують задану температуру та об’єм пари в автоматичному режимі. Це дозволяє стежити за вологістю всередині робочої камери.

 

Переваги пароконвектоматів

Ви вирішили купити пароконвектомат? Ви ухвалили правильне рішення.

Цей пристрій має безліч переваг:

 

  1. Зменшує витрати на покупку іншої техніки. Маючи один пароконвектомат, можна відмовитись від духовки, плитки, харчового котла тощо.
  2. Прискорює час приготування їжі приблизно на 40%, оскільки має високий рівень теплопередачі.
  3. Зберігає електроенергію, оскільки може швидко виходити необхідну потужність.
  4. Зменшує в рази втрату продуктів харчування.
  5. І найголовніше, сьогодні на пароконвектомат ціна доступна практично будь-якому власнику кафе, ресторану.

 

У нашому магазині ви зможете вибрати пароконвектомат високої якості за виправданою ціною. Ми пропонуємо вигідні умови покупцям, великий асортимент техніки для дому та виробництва.