Вентиляційний ніпель

Виробник: Asys
Під час монтування систем повітропроводу і кондиціонування в будинку, найважливіша частина роботи - скріплення великої кількості труб. Вони повинні з'єднуватися не тільки між собою, а й з іншими елементами системи.
Ціна: 13 грн.

Вентиляційний ніпель - міцність і довговічність 

Під час монтування систем повітропроводу і кондиціонування в будинку, найважливіша частина роботи - скріплення великої кількості труб. Вони повинні з'єднуватися не тільки між собою, а й з іншими елементами системи. Для того, щоб зробити це якісно і герметично, необхідно використовувати відповідні складові - круглий вентиляційний ніпель.

Круглий вентиляційний ніпель: особливості, користь, застосування

Головна перевага використання такої деталі полягає в тому, що вона дуже зручно і швидко встановлюється. Більшість ремонтників або будівельників зможуть правильно зробити всю систему повітропроводу, навіть якщо раніше ніколи не застосовували ніпель. Сам виріб потрібно для того, щоб забезпечити однаковим трубах з одним діаметром, щільну фіксацію.
Встановлюється деталь всередину конструкції на прямих ділянках труб. Її діаметр трохи менше основної труби, тому під час вибору ніпеля бажано проконсультуватися з експертами. Зроблено ніпель з високоміцної сталі, яка пройшла безліч перевірок, щоб збільшити її характеристики і довговічність.

Діаметр, мм Ціна, євро/шт
100 0,40
125 0,50
150 0,57
160 0,63
200 0,79
250 1,28
280 1,50
315 1,62

Матеріал - оцинкована сталь.

Здійснюємо сервісне обслуговування вентиляційного обладнання
Схоже обладнання