Спірально-навивні повітропроводи

Виробник: Asys
Спірально-навивні повітровідвідні канали досить часто використовуються при будівництві у внутрішній обробці і монтажі систем, які призначені для вентиляції різного роду приміщень.
Ціна: 94 грн.

Спірально-навивні повітропроводи

Спірально-навивні повітровідвідні канали досить часто використовуються при будівництві у внутрішній обробці і монтажі систем, які призначені для вентиляції різного роду приміщень. Спектр їх застосування досить широкий. 

Застосування: 

Вони застосовуються крім монтування вентиляційних, ще й при монтажі обладнання, яке служить для провітрювання і теплоконтролю, а також обладнання, призначеного для опалення. Повітровідвідні канали з товщиною металу, складовою 0,55 мм призначені для використання в каналах з діаметром труби не більше 500 мм і площею перетину що не перевищує 0,1 м2. 

Призначення: 

Спірально-навивні повітроводи вироблені на новому обладнанні і відповідають всім технічним параметрам. Вони володіють відмінними герметичними властивостями і не допускають витоку повітряного потоку, володіють високими шумоізолюючими властивостями і характеристиками, займають мінімальну кількість місця в приміщенні. 

Будова і переваги:

Безсумнівною перевагою повітропроводів цього типу є їх дуже висока надійність. Спіральний рельєф робить повітропровід досить жорстким і міцним, а при застосуванні повітровідвідних каналів великих діаметрів створюється ребро міцності, що значним чином вплине на процес пропуску повітряного потоку. Монтаж системи для повітроводи не складний і для нього не потрібно багато інструментів, що значно знижує розмір фінансових витрат, спрямованих на монтаж системи. Це також полегшує обслуговування повітропровода і заміни зношених або пошкоджених частин. Кріплення повітропровода до стіни в приміщенні можуть проводитися за допомогою спеціальної та часто використовуваної в будівництві оцинкованої монтажної перфострічки і цвяхів або шурупів. До достоїнств такого способу кріплення слід віднести довгий термін експлуатації, так як перфолента, завдяки своєму цинковому покриттю, не схильна процесам корозії. Однак даний спосіб кріплення повітроводів веде до подорожчання витрат монтажу на 10 %. Крім того, повітропроводи з оцинкованої сталі відрізняються міцністю і довговічністю і вогнестійкістю.

  Товщина 0.55 мм Товщина 0.7 мм
Діаметр мм Ціна євро/м.п. Ціна євро/м.п.
100 2,94 -
125 3,66 -
150 4,38 -
160 4,69 5,74
200 5,87 7,17
250 7,33 8,96
280 8,21 10,04
315 9,24 11,28
355 10,39 12,73

Матеріал - оцинкована сталь.

Здійснюємо сервісне обслуговування вентиляційного обладнання
Схоже обладнання