Гнучкі вставки серії RFI

Виробник: Asys
Гнучкі вставки призначені для виключення передачі вібрації від вентиляторів або вентиляційних установок до повітропроводу, а також для часткової компенсації температурної деформації в трасі повітроводу.
Ціна: 157 грн.

Застосування

Гнучкі вставки призначені для виключення передачі вібрації від вентиляторів або вентиляційних установок до повітропроводу, а також для часткової компенсації температурної деформації в трасі повітроводу. Застосовуються в вентиляційних установках, які переміщують повітря в інтервалі температур від -40 °С до +80 °С.

Конструкція

Гнучкі вставки являють собою два фланця, з'єднаних між собою віброізолюючим матеріалом виконані з оцинкованого листа та поліетиленової стрічки, укріпленої поліамідною текстильною тканиною. Вставки не призначені для механічного навантаження, їх не можна використовувати в якості несучої конструкції.

Монтаж

Монтаж гнучких вставок в систему вентиляції проводиться шляхом кріплення торцевих фланців до відповідних фланців у вентиляційній системі. Кріплення здійснюється за допомогою оцинкованих болтів і скоб.

Найменування
Роздрібна ціна з ПДВ (Євро)
RFI 100
4,94
RFI 125
6,18
RFI 160
6,79
RFI 200
8,03
RFI 250
10,50
RFI 315
12,35
Здійснюємо сервісне обслуговування вентиляційного обладнання
Схоже обладнання