Ціна

Повітропроводи, комплектуючі

Вентиляційний ніпель

Під час монтування систем повітропроводу і кондиціонування в будинку, найважливіша частина роботи - скріплення великої кількості труб. Вони повинні з'єднуватися не тільки між собою, а й з іншими елементами системи.

Ціна: 13 грн.

Переходи

Переходи вентиляційних систем бувають круглі і прямокутні в залежності від того яка система проложена.

Ціна: 35 грн.

Вентиляційна заглушка

Заглушка призначена для створення герметичності вентиляційної системи, а також закриття повітропроводу від попадання сторонніх предметів і вологи.

Ціна: 38 грн.

Трійник для круглих каналів

Трійник це сполучний елемент дозволяє підключити до системи вентиляції одночасно три труби повітропровода.

Ціна: 49 грн.

Відводи для круглих повітропроводів

У прокладці вентиляційних систем особливо важливі фасонні частини, які скріплюють між собою вироби. Якість матеріалу при цьому має бути на вищому рівні, так як від них залежить міцність стикування матеріалів, стійкість матеріалів на вигині, маневреність та інше.

Ціна: 76 грн.

Спірально-навивні повітропроводи

Спірально-навивні повітровідвідні канали досить часто використовуються при будівництві у внутрішній обробці і монтажі систем, які призначені для вентиляції різного роду приміщень.

Ціна: 92 грн.

Гнучкі вставки серії RFI

Гнучкі вставки призначені для виключення передачі вібрації від вентиляторів або вентиляційних установок до повітропроводу, а також для часткової компенсації температурної деформації в трасі повітроводу.

Ціна: 155 грн.

Дросель-клапан RRC для круглих каналів

Дросель-клапани RRC призначені для регулювання потоку повітря і перекриття круглого вентиляційного каналу.

Ціна: 174 грн.

Зворотній клапан FC

Зворотній клапан з пружинними лопатями призначений для автоматичного перекривання круглих повітропроводів і запобігання руху повітря у зворотному напрямку при вимкненій системі вентиляції.

Ціна: 174 грн.

Фільтри касетні для круглих каналів Asys RCF 100

Фільтри касетні призначені для очищення повітря в круглих вентиляційних каналах. Температура повітря, що проходить до + 70 ° С.

Ціна: 430 грн.