пошук

Особливості вибору теплових завіс

Теплові завіси – ефективні пристрої, які розділяють температурні зони, створюють перешкоди з щільного потоку повітря.

 

Необхідність регулювати та контролювати мікроклімат будинку, в офісі, на виробництві вважається актуальною у будь-яку пору року. Тому важливо правильно вибрати оптимальний варіант даного приладу.

 

Типи повітряних завіс

 

На сучасному ринку представлено безліч різних моделей. За методом нагрівання повітряні завіси бувають наступних видів:

 

  • З водяним підігрівом. Підмішують тепле повітря, яке утворюється за рахунок підігрітої води. Вважаються економічними, можуть мати величезні розміри.
  • З нагріванням від електричної мережі. Недорогі моделі встановлюються швидко і легко. Вважаються найпопулярнішими серед споживачів.
  • Без нагріву. Це «холодні» завіси, у яких відсутній нагрівальний елемент. Використовуються в тих приміщеннях, де не потрібне нагрівання повітря.

 

За методом встановлення теплові завіси бувають:

 

  • Горизонтальними. Встановлюються над дверима або віконним отвором. Потік теплого повітря спрямований лише вниз.
  • Вертикальними. Прикріплюються до стіни з обох боків від проходу. Застосовуються в тому випадку, якщо отвір досить великий.

 

  • Теплова завіса, що має 2 повітряні потоки. Прилад здатний формувати відразу 2 повітряні потоки, внаслідок чого зменшується в рази тепловіддача, що дає можливість заощаджувати тепло в приміщенні.
  • Завіса, яка не має корпусу. Корпус та вентилятор не з’єднані між собою. Це два окремі блоки, які з’єднуються за допомогою повітроводу. Конструкція використовується на промислових об’єктах, де постійно брудне повітря, багато пилу та випарів від фарби.

 

Теплова завіса, купити яку недорого ви можете у нас, вважається чудовим пристроєм. Пристосування створює приємний мікроклімат усередині будь-якого приміщення. Якщо ви не знаєте яку модель вибрати, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони допоможуть вибрати конкретний прилад, враховуючи ваші потреби та фінансові можливості. У нас є різні моделі теплових завіс. Вони відрізняються за потужністю, вартістю, конструкцією.