Монтаж, сервісне обслуговування LED освітлення: тел.78-08-14, (066) 897 80 80, (067) 332 39 23

Розробка і виробництво світлодіодних приладів освітлення для різних областей застосування: від автомагістралей, складських та промислових приміщень до навчальних, медичних та інших муніципальних і громадських будівель і комерційних об'єктів будь-якої площі (офісів, магазинів, спортивних і розважальних споруд).

Переваги та недоліки світлодіодного освітлення

Переваги світлодіодного освітлення:

 1. Великий термін служби світлодіодів. Термін безперервної роботи світлодіода не менше 50 000 годин, що еквівалентно 11 рокам експлуатації, при 12 годинний роботі в день. Це на порядок перевищує термін служби звичайних ламп розжарювання.
 2. Велика економія споживаної електроенергії - завдяки високій світловій віддачі світлодіодів (150 лм/Вт, у той час, як люмінесцентні лампи володіють світловою віддачею 75 лм/Вт, а лампи розжарювання - близько 10 лм/Вт). Тобто, для створення необхідного світлового потоку світлодіодних світильників потрібно менший струм.
 3. Екологічна безпека. Світлодіодні світильники не вимагають спеціальної утилізації, тому що світлодіоди не містять ртуті і скляної колби.
 4. Не вимагають обслуговування протягом терміну служби. Завдяки простоті виконання і відсутності елементів, що виходять з ладу і потребують постійної заміни.
 5. Вібростійкість і стійкість до механічних впливів завдяки корпусу з алюмінію і пластика. Це дозволяє використовувати світлодіодні світильники на виробництві, де є вібрації і тряска, на рухомих об'єктах або в транспорті.
 6. Повна відсутність в спектрі ультрафіолетового випромінювання.
 7. Широкий діапазон робочих температур - 60 ... + 40°С.
 8. Відсутність стробоскопічного ефекту (мерехтіння).
 9. Можливість регулювання рівня освітленості або підтримки заданого рівня на протязі доби.
 10. Миттєвий запуск і вихід на робочий режим по освітленості.
 11. Відсутність великих струмів запуску.
 12. Спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує сприйняття кольорів.
 13. Спрямованість випромінювання.

Недоліки світлодіодного освітлення:

 1. Залежність довговічності світильника від якості виготовлення та виконання вимог щодо відведення тепла.
 2. Різке скорочення терміну служби світильника в середовищі з температурою вище 60°С.
 3. Наявність сліпучого ефекту (без прийняття спеціальних заходів по розсіюванню і захисту зору).

Висновок: світлодіодне світло знаходить широке застосування в багатьох сферах життя і діяльності людей завдяки своїм незаперечним перевагам і прагненню виробників вирішити специфічні проблеми світлодіодних світильників. Основним напрямком повноцінної реалізації потенціалу світлодіодного освітлення є якість комплектуючих і виготовлення виробу.

Наша компанія використовує тільки якісні і перевірені часом рішення. Тому наші Замовники купують світлодіодну продукцію та пов'язані з нею послуги саме у нас.

 

тел. 78-08-14, (066) 897 80 80, (067) 332 39 23