пошук

Купити настінний кондиціонер

Декілька років тому кондиціонер вважався чимось розкішним. Однак зараз завдяки сучасним технологіям та розробкам такі пристрої можуть собі дозволити практично всі споживачі. Прилади доступні за ціною, дарують людям комфортні умови у приміщенні. Тепер не треба мучитися, терпіти сильну спеку. Можна зателефонувати до нашої компанії, вибрати та купити настінний кондиціонер для дому, офісу, кафе, ресторану тощо.

 

Особливості настінних кондиціонерів

 

 

Настінні спліт системи – незамінні «помічники» у будь-якому місці, наприклад, вдома, в офісі чи магазині, тощо. Пристрої мають 2 модулі, тому і отримали свою назву – “спліт системи”. 

  • Компресорно-конденсаторний блок. Встановлюється на зовнішній стіні будинку.
  • Внутрішній блок. Монтується в приміщенні, де необхідний постійний потік холодного повітря. Внутрішній блок компактніший.

Ці блоки з’єднуються між собою за допомогою електричного кабелю та мідних трубок, у яких знаходиться фреон.

Усі настінні спліт системи управляються за допомогою дистанційного пульта. Вистачає лише кілька секунд для встановлення необхідної температури.

 

Переваги настінних кондиціонерів

 

Виробники побутової техніки постійно вдосконалюють свою продукцію. Вони додають їй різні функціональні можливості, наприклад систему фільтрації. Дана система усуває алергени, справляється також без проблем із вірусами, димом від сигарет тощо.

Настінний кондиціонер вважається вигідним варіантом і за ціною, і за якістю. Однак при виборі завжди враховуйте наступне – більше різних функцій має пристрій, вище його ціна.

Варто виділити такі переваги настінної спліт системи:

  • Настінний кондиціонер працює дуже тихо.
  • Система має гарні економічні показники.
  • Техніка комфортна у використанні. Цей побутовий прилад йде в комплекті разом з пультом, який дозволяє легко керувати системою навіть дитині.
  • Ергономічна. Встановлюється будь-де. Внутрішній блок монтується у будь-якій частині приміщення.
  • Не потребує особливого догляду.
  • Тривалий термін служби. Кондиціонери даного типу надійні та довговічні. Якщо правильно користуватися приладом, він прослужить щонайменше 15 років.

 

Замовте настінний кондиціонер у нас. Ми доставимо товар, встановимо пристрій на потрібне місце, надамо вам гарантію.