Почему выбирают нас:

Авторизованный<br> сервисной центр

Авторизованный
сервисной центр

Инновационные<br> технологии

Инновационные
технологии

Квалифицированные<br> специалисты

Квалифицированные
специалисты

Полный<br> комплекс услуг

Полный
комплекс услуг

Постоянное<br> развитие

Постоянное
развитие

Индивидуальный подход<br> к каждому клиенту

Индивидуальный подход
к каждому клиенту

Наши проекты

А знаете ли Вы, что ...?

70% ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ СКАРЖАТЬСЯ НА НИЗЬКУ ЯКІСТЬ ВНУТРІШНЬОГО ПОВІТРЯ
70% ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ СКАРЖАТЬСЯ НА НИЗЬКУ ЯКІСТЬ ВНУТРІШНЬОГО ПОВІТРЯ

Майже 70% офісного персоналу вважають, що низька якість внутрішнього повітря на своєму робочому місці негативно впливає на щоденну продуктивність праці та самопочуття.

Дослідження YouGov, замовлене Британською Асоціацією Опалювальних, Вентиляційних, Кондиціонерних та Холодильних Операторів BESA, також виявляє, що третина офісних працівників занепокоєна можливим негативним впливом низької якості внутрішнього повітря на своє здоров’я.

Відкриття вікон є найбільш поширеною формою вентиляції приміщень, адже 60% офісного персоналу визнають, що перш за все відкривають вікна у випадку потреби у свіжому повітрі. Однак, респонденти також були стурбовані, що відкриття офісних вікон підвищує ризик забруднення робочого середовища через потрапляння всередину токсинів.

Оскільки більшість людей проводить в офісі у середньому 212 днів на рік, Асоціація BESA закликала всіх представників галузі, зокрема операторів будівель різного призначення та широку громадськість забезпечити в усіх офісних центрах та інших офісних приміщеннях по всій країні роботу ефективних та належним чином підтримуваних вентиляційних систем.

Опитані офісні працівники повідомили про регулярні страждання від симптомів, зазвичай пов’язаних з низькою якістю внутрішнього повітря: 68% звітували послаблення концентрації, 67% поскаржились на втому, 54% відчули зниження продуктивності праці, в той час 41% розповіли про сльозотечу або подразнення очей підчас перебування в офісі.

Майже 40% офісного персоналу, страждаючих принаймні від одного із згаданих симптомів, звинувачували неадекватну вентиляцію як головний чинник проблем із самопочуттям.

“Багато людей працюють більш ніж 40 годин на тиждень та, загалом, ми проводимо близько 90% нашого часу в приміщенні”, пояснює Paul McLaughlin, головний виконавчий директор Асоціації BESA. “Тому дуже важливо, щоби будинки забезпечували здорове робоче середовище.

“Все більше людей починають розуміти невідповідні можливості вентиляційних систем у своїх офісах, а також їх негативний вплив на своє здоров’я та продуктивність.

“Існує стереотип, що нібито відсутність вікон сприяє низькій якості внутрішнього повітря, однак насправді, в офісі необхідна адекватна та добре обслуговувана кондиціонерна та вентиляційна система. Ми мусимо перетворити наші будинки у безпечні приміщення для мешканців та користувачів, захистити їх від шкідливої дії зовнішнього забруднення та забезпечити якісне та здорове внутрішнє повітря”.